Körfezexpres
9.Kasım.2020
Bu haber 309 defa okundu.

Burhaniyeli bağışçı Meltem Alparslan Değirmenci ve arkadaşları ihtiyaç sahibi 350 çocuğa bot bağışında bulundu. Burhaniye Belediyesi öncülüğünde yapılan dağıtımda 350 çift bot çocuklarla buluşturuldu.

Almanya’da yaşayan Burhaniyeli hayırsever Meltem Alparslan Değirmenci ve arkadaşları her fırsatta Burhaniyeli ihtiyaç sahiplerini sevindirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ihtiyaç sahibi çocukları bayramda baştan aşağıya giydiren hayırsever, kış aylarının kendini göstermesiyle şimdide okul çağındaki çocuklara kışlık bot yardımında bulundu.
Burhaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü öncülüğünde, yapılan çalışmalarla belirlenen ihtiyaç sahibi çocuklara botları Belediye binasında dağıtılmaya başlandı. Yaklaşık 350 çift botun dağıtılacağı yardımda, botlarını alan çocukların mutluluğu gözlerinden okundu.
Çocukların sevincine ortak olmanın gururunu yaşadığını ifade eden hayırsever Meltem Alparslan Değirmenci, her fırsatta Burhaniyeli çocukların ihtiyaçlarını karşılamak için elinden geleni yapacağını belirtti.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

V4O9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28