Körfezexpres
21.Temmuz.2020
Bu haber 318 defa okundu.

Burhaniye’de hizmet veren gezici muayene istasyonu 6 Ağustos Perşembe günü küçük sanayi siyesi sosyal tesisler yanında traktör ve motosiklet muayeneleri yapılacak.

Burhaniye Şoförler Odasından yapılan duyuruda, Burhaniye Şoförler Odamıza müracaat ederek ön talep oluşturan TRAKTÖR VE MOTOSİKLET sahipleri için Gezici araç muayene istasyonu 06 Ağustos 2020 Perşembe günü ilçemizde (Burhaniye Küçük Sanayi Sitesi içerisi ( Sosyal Tesisler yanı ) adresinde hizmet verecektir.
Yeni randevu almak isteyen araç sahipleri ( TRAKTÖR VE MOTOSİKLETLER ) için ön talep Burhaniye Şoförler Odamız tarafından toplanacak.
Yeni randevu alarak Traktör ve Motosikletini vize yaptırmak isteyen araç sahipleri Burhaniye Şoförler Odamız 4221381 numaralı telefonu arayarak; İsim soyisim araç plakası telefon bilgilerini verecekler ön talep oluşturacaklardır.
Talep miktarı 64 vasıta olduğunda TÜVTÜRK’ün Balıkesir yetkili temsilcisi ilçemize gelerek Traktör ve Motosikletlerin muayenelerini aynı adreste gerçekleştireceklerdir denildi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

T1M6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28