Körfezexpres
24.Aralık.2019
Bu haber 269 defa okundu.

Burhaniye Kent Konseyi Şarköy, Kızıklı, Börezli, Bahadınlı ve Pelitköy Mahalleleri mahalle temsilcisi seçimleri yapıldı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği seçimlerde Burhaniye Kent Konseyi Başkanı Necmi Şengider ve yürütme kurulu üyeleri Osman Uğur Mamuk, Mehmet Akif Aküzüm ve Özgür Atik gözetmenlik yaptılar.
Kent Konseyi Başkanı Nemci Şengider, Halkımıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Seçilen delegelerimize yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.
Bütün gün boyunca sandık başında gönüllü olarak görev yapan değerli Şarköy Mahallesi Muhtarımız Sedat Sönmez’e ve azalarına, Börezli Mahallesi Muhtarımız Aydın Bayder’e ve azalarına, Kızıklı Mahallesi Muhtarımız Berrin Satır’a ve azalarına, Pelitköy Mahallesi Muhtarımız Hasan Vural’a ve azalarına, Bahadınlı Mahallesi Muhtarımız Sezgin Gökdemir’e ve azalarına ve ismini sayamadığımız emeği geçen tüm arkadaşlarımıza Burhaniye Kent Konseyi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Seçimlerin sonlanması ile oluşacak halk meclisi ile tüm hemşerilerimizin yönetime doğrudan katılması mümkün olacaktır. İlçemize doğrudan demokrasi anlayışını ve kültürünü, mahalle meclisleri ve halk meclisi vasıtasıyla benimsetmeyi hedefliyoruz dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

X4P8

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28