Körfezexpres
4.Aralık.2019
Bu haber 1896 defa okundu.

Burhaniye’de 2016 yılından itibaren inşaat sektöründe yerini alan Akbey İnşaat yaptığı inşaatları ile vatandaşı enflasyona ezdirmeden ev ve işyeri sahibi yapmaya devam ediyor.

Akbey İnşaatın sahibi olan Fahri Akbey ve oğlu Tolga Akbey bizim amacımız vatandaşlarımıza rahat ve ferah mekanlar sunmak. Bugüne kadar yaptığımız inşaatlarımızda kimseyi mağdur etmeden taahhütlerimiz zamanında yerine getirerek müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazandık.
Akbey İnşaat Firma sahibi Tolga Akbey” 2016 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Balıkesir Burhaniye’de kurulmuş olan Akbey İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Orta ölçekli mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren körfezin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır ve atmaya devam edecektir...
Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Akbey İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile müşteriler ile aile gibi iletişim halinde olması ve müşteri odaklı çalışma prensibi yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.
Akbey inşaat ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.
Projeyi satana kadar değil sattıktan sonrada işinin arkasında olmayı benimsemiş şirket prensibimiz körfezdeki güvenilirliğimizi ve sağlam adımlar ile ilerlememize sebep olmuştur... Hep birlikte daha güzel yapılara imzamızı atmaya devam edeceğiz” dedi.
Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

W0O4

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28