Körfezexpres
29.Kasım.2019
Bu haber 257 defa okundu.

Burhaniye Belediye Meclisi 2019 yılının son meclis toplantısı olan Aralık ayı olağan meclis toplantısı 3 Aralık Salı günü yapılacak.

Aralık ayı olağan meclis toplantısının gündeminde Ocak ayı meclis toplantısının gündeminde olan 8 madde görüşülerek karara bağlanacak. Gündemin ilk maddesi 1- Kasım 2019 Meclis toplantısında İmar komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu ile Kırsal Alan Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Komisyonlarına birlikte havale edilen İlçemizde beton santralleri için yer tespiti yapılmasını içeren Plan Proje Müdürlüğünün müzekkeresi ile ilgili hazırlanan ortak komisyon raporunun görüşülüp karara bağlanması olacak.
G Ü N D E M : 1- Kasım 2019 Meclis toplantısında İmar komisyonu, Çevre ve Sağlık Komisyonu ile Kırsal Alan Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Komisyonlarına birlikte havale edilen İlçemizde beton santralleri için yer tespiti yapılmasını içeren Plan Proje Müdürlüğünün müzekkeresi ile ilgili hazırlanan ortak komisyon raporunun görüşülüp karara bağlanması
2- Belediyemizin ihtiyacı olan araçların satın alınması ile ilgili Makine İkmal Biriminin müzekkeresinin görüşülüp karara bağlanması.
3- Devir ücretleri ile ilgili vatandaş talebinin değerlendirilmesini içeren Emlak İstimlak Müdürlüğünün müzekkeresinin görüşülüp karara bağlanması.
4- Belediyemize ait Ayaklı Piknik Alanı ile Taylıeli yeni Kafeterya olmak üzere 2 adet işletmenin Bur Bel Turizm A.Ş.’ye devredilmesi konusu ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğünün müzekkeresinin görüşülüp karara bağlanması.
5- Balıkesir İlimize Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından İstiklal Madalyası verilmesi için tavsiye kararı alınması konusu ile ilgili Başkanlık Müzekkeresinin görüşülüp karara bağlanması.
6- Meclise havaleli İmar planı tadilat tekliflerinin görüşülüp karara bağlanması.
7- Kasım 2019 Meclis toplantısında İmar Komisyonuna havale edilen toplam 7 adet imar planı veya değişikliği teklifleri ile ilgili hazırlanan komisyon raporunun görüşülüp karara bağlanması.
8- Ocak 2020 Meclis toplantısının tarih ve saatinin belirlenmesi olacak.
Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

M8E2

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28