Körfezexpres
12.Ekim.2019
Bu haber 221 defa okundu.

Futbol severlerin heyecanla beklediği Süper Amatör lig 13 Ekim Pazar günü başlayacak Burhaniye ilk maçında Dursunbey Belediyespor’u ağırlayacak.

Yaklaşık 1.5 ay önce top başı yapan Burhaniye Belediyespor yaptığı nokta transferleri ile çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. Yaptığı hazırlık maçlarında olsun antrenmanlarda olsu futbolcuların hırslı ve istekli olmaları teknik kadroyu ve yönetimi memnun ediyor. 13 Ekim Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde ilk sınavını verecek olan Burhaniye Belediyesporlu futbolcular bu karşılaşmadan farkı galip gelerek çıkacaklarına inanıyorlar. Burhaniye Belediyespor 2. Başkanı Nadir Bayram Pazar günü saat 15.00 te oynayacağımız Dursunbey Belediyespor maçında taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Futbolcularımız galibiyete kilitlenmiş durumda. Bu ilk karşılamamızda taraftarımızın desteğine de ihtiyacımız var dedi.
Haftanın Maçları
Burhaniye Belediyespor- Dursunbey Belediyespor, Savaştepe Belediyespor- Gömeç Belediyespor, B. Büyükşehir Belediyespor- Havran Fatih Beleddiyespor, Küçükköyspor- Sakaryaspor, Altınovaspor- 1966 Edremitspor.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

E5W9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28